logo

नायिक रिमा विश्वकर्माको डिभोर्स

संबाददाता

Loading…

किन हुन्छ सेलिब्रेटिको बैबाहिक जीवन असफल ?

नेपालका चर्चित सेलीवे्रटिहरुको वैबाहिक जिवन दरारमा आउने त सामान्य जस्तो छ । केहि समय अघि चर्चित गायिका मिलन अमात्यको बैबाहिक जीवनमा पुर्ण विराम लाग्यो । रेखा थापा,अन्जु पन्त लगायतका कलाकारले पनि डिभोर्स गरेका थिए ।,त्यस्तै अर्कि सेलिबे्रटी नायिक रिमा विश्वकर्माले पनि आफ्नो बैबाहिक जीवन टुँगिएको छ । धरान स्थित रोबर्ट विश्वकर्मा सँग दुइ बर्ष अगाडि विवाह बन्धनमा बाधिएकी नायिका बिकले गत शाता कानुनी रुपमा रोबर्टसँग डिभोर्स गरेको बुझिएको छ ।
रोबर्ट बेलायमा बस्दै आएका थिए । रोबर्ट गत शुक्रबार बर्षा रसाइलीसँग इन्गेजमेन्ट गरेपछि उनीहरुको डिभोर्स भएको पुस्टि भएको हो । नेपाली रँगमन्चमा सक्रिय रिमा र रोबर्ट बीच सामाजिक सन्जालबाट भेट भएको थियो । सामाजिक सँजालबाट भेट भएर पारिवारिक सहमतीमा विवाह भएपनि दुइ बर्ष मै सम्बन्धमा पुर्ण विराम लागेको हो ।
कहिलेकाहि रिमा बेलायत भेट्न जान्थिन तर उनीहरुबीच के कारणले मनमुटाव आयो भन्ने बारेमा चाहि कुनै कारण बाहिरा आएको छैन । नेपाल आइडलमा रिमा व्यस्त भएपछि उनीहरुबीचको सम्बन्धमा दरार आएको भनेर पनि भनिएको छ । तर यसबारेमा नाियक रिमाले कुनै प्रतिक्रिया दिएकी छैनन् ।
किन हुन्छ सेलिबे्रटिको बैबाहिक जीवन धरापमा
अन्जु पन्त र मनोजराज होस यात,रेखा थापा र छविराज । मिलन अमात्य देखि रिमा सम्म । धेरै गायिक गायिका र नायक नायिकाको वैबाहिक सम्बन्ध धरापमा पर्छ ।सबैका आइडल बनेका सेलिबे्रटिहरुको बैबाहिक सम्बन्धमा असफलताले उनीहरुको सफल जिवनलाइ चुनौति दिन्छ । यसले समग्र समाजपनि नराम्रो छाप छाडेको छ ।
धेरै जनाका उदाहरणीय पात्रहरु बैबाहिक र पारिवारीक रुपमा पनि सफल हुनुपर्ने हो तर धेरै कलाकारहरु बाहिर झकिझकाउ र भित्र टउटकाउ भन्ने अवस्थामा छन । केहि सम्बन्धहरु बाहिर आउछन् र सबैले थाहा पाउछन् तर धेरै घटनाहरु अझै बाहिर आउन पाउदैनन् । सेलिबे्रटिहरुको जब एउटा उचाइमा पुग्छन. उनीहरुको व्यवस्तता बढ्छ । हरेक बैबाहिक जोडि एकअर्काको अधिनमा बस्न चाहन्छन् तर सेलिब्रेटिहरु आफ्नो पार्टनरलाइ भन्दा पनि आफ्नो कार्यक्षेत्रमा बढि खटिनुपर्ने हुँदा समस्या सुरु हुन्छ ।
धेरै जना सँग भेटघाट र उठबस हुने हुँदा पार्टनरको नजरमा अनेकौ खालका सँका उपसँका उत्पन्न हुन्छन् । सेलिब्रेटि बनिसकेका धेरैमा घमण्डको पारो चढ्छ । आफ्नो हाइट बढेसँगै सम्मान गर्नुपर्ने व्यक्तिलाइ पनि सम्मान गर्न उनीहरुले चाहदैनन् ।जब दुइ जना बीचको प्रख्यातिके उचाइमा फरक पर्छ त्यसपछि सम्बन्धमा चिसो पस्छ । सबै गायक,नायक तथा रँगकर्मिले आफ्नो पारिवारिक सम्बन्धलाइ पनि उदाहरणीय बनाउनका लागि कसरत गर्नुपर्ने देखिन्छ । जसको प्रत्यक्ष सामान्य मान्छेको जीवनमा पनि पर्छ ।

२६ मंसिर २०७४, मंगलवार १५:२९ मा प्रकाशित

समाचार

बाग्लुङ बजारमा कुकुरले यसरी रोके गाडि हेनुहोस भिडियो

बाग्लुङ बजारमा कुकुरले यसरी रोके गाडि हेनुहोस...... पूरा पढ्नुहोस् »

मनब बेचबिखनको आरोपमा एक पक्राउ

बैतडी, १० असोज मनब बेचबिखनको आरोपमा प्रहरीले आज थप एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा...... पूरा पढ्नुहोस् »

दुवईमा घाईते भएका वानपा १३ पयुँपाटाका दिपेन्द्र पाण्डेलाई अमेरिकामा रहेका प्रवासी नेपालीहरुको सहयोग

निर्मल पौडेल पर्वत वैदेशिक रोजगारीको शिलसिलामा यूएईमा दुर्घटनामा परि घाईते भएर उपचार...... पूरा पढ्नुहोस् »

मुलुकलाई नै असफल बनाउने षडयन्त्र भएको ०० नेता महतो

पर्सा, १० असोज, राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल राजपा अध्यक्ष मण्डलका सदस्य राजेन्द्र महतोले...... पूरा पढ्नुहोस् »

दक्षिण कोरियाले नेपाललाइ दियो ५५करोड अनुदान

१० असोज कोरिया सरकारले प्राविधिक तथा व्यावसायिक शिक्षा एवं तालीमको गुणस्तर अभिवृद्धि गर्न...... पूरा पढ्नुहोस् »

बराहखोलामा अभिभावक गुमाएका बालिकालाइ सहयोग रकम हस्तान्तरण

लिलाधर कडेल ताराखोला,असोज ६ बराहखोलामा स्थायी रुपमा बसोबास गर्ने स्वर्गीय गोबिन्द बगाले र...... पूरा पढ्नुहोस् »

मेयर सायब !बागलुङ बजार स्मार्ट सिटि कि कुकुर सिटि ?

दुई दिन अघि मात्रै राति माेटरसाइकल चढेर काेठातिर जाँदै गर्दा बागलुङ बजारमा भुस्याहा कुकुरले...... पूरा पढ्नुहोस् »

रेलमार्ग निर्माणका लागि घरघुरी सर्भेक्षणको काम अन्तिम चरणमा

कञ्चनपुर, ६ असोज मेची–महाकाली विद्युतीय रेलमार्ग निर्माणका लागि विस्तृत परियोजना...... पूरा पढ्नुहोस् »

नेपाल मावि तारामा अतिरिक्त कार्यक्रम सम्पन्न

खगेन्द्र विश्वकर्मा । नेपाल मावि अन्तर्गत बालकलवले गरेका अान्तरिक कार्यक्रममा रस्साकसि,...... पूरा पढ्नुहोस् »

छानहुन अन्तराष्ट्रिय सम्मेलनमा भाग लिन चिन गएको नेपाली टोली स्वदेश फिर्ता

बागलुङ, ४ असोज । गत सेप्टेम्वर १३ देखि १६ सम्म, तीनदिने अन्तराष्ट्रिय तेक्वान्डो सेमिनारमा...... पूरा पढ्नुहोस् »