logo

“ब्ल्याक समर” ले बेलायतमा मच्चायो धमाका, विशेष शो मा दर्शकहरुको तारिफको ओईरो

संबाददाता

Loading…

ईनेपालखबर डटकम :
गत सेप्टेम्बर ९ तारिखमा बेलायतको अल्डरसट स्थित ईमपाईर हलमा चलचित्र “ब्ल्याक समर” को भब्य तरिकाले विशेष शो सम्पन्न भएको छ | चलचित्र हेर्नको लागि नेपाली तथा विदेशी दर्शकहरुको उपस्थिति पनि उल्लेखनीय रहयो | सोचेको भन्दा धेरै दर्शकहरु आउनु भएको निर्माण पक्षले बताएको छ | दर्शकहरुले चलचित्र हेरेर राम्रो प्रतिक्रिया दिएको देखियो | साच्चै नै सस्पेन्सले भरिपुर्ण नै चलचित्र बनेको धेरैले बताए | दर्शकहरुको यी यस्ता प्रतिक्रिया सुनेर निर्माण पक्षको पनि हौसला बढेको देखिन्छ | चलचित्र संगै दर्शकहरुले कलाकारहरुको काम पनि तारिफ गरे |

चलचित्रले त्यहाँका दर्शकहरुको माझमा सबैलाई स्थापित बनायो | नायक रितेश चाम्स अझ बढी धेरैको नजरमा परे | लामो समय देखि अरु नेपाली चलचित्रमा समेत अभिनयमा देखिदै आएका उनको यस चलचित्रमा भने लिड भूमिका रहेको छ | आफ्नो एक्शन र अभिनयको प्रस्तुतिले उनले यस चलचित्रमा दिएका छन् | यस चलचित्रमा अधिकांश नया अनुहारहरु नै देखिन्छ | तर नया भएता पनि सबैले राम्रो काम गरेर देखाएका छन् | विदेशको शो ले चलचित्र “ब्ल्याक समर” को नेपालको भविष्य राम्रै हुने संकेत दिएको छ तर नेपालमा के हुने हो त्यो हेर्न बाँकी नै छ |

हुन त चलचित्रमा सबै कलाकारहरुको प्रमुख भूमिका नै छ | तर चलचित्र रितेश चाम्स संग रहेर धेरै भागमा घुमेको छ | लामो समय देखि बेलायतमा नै बसेर कलाकारिता क्षेत्रमा आफुलाई आबद्ध गराएर अगाडी बढिरहेका छन् रितेश चाम्स | उनले धेरै नाटक तथा चलचित्रमा अभिनय समेत गरिसकेका छन् | उनि अभिनित धेरै चलचित्र सफल पनि भईसकेका छन् | पछिल्लो समय उनले “बलाईनड रक्स”, “हेप्पी डेज” लगायतका चलचित्रहरुमा अभिनय गरिसकेका छन् | ब्ल्याक समर बाट आफुलाई दर्शकहरुले दिनुभएको प्रतिक्रियाबाट आफु खुशी रहेको र आगामी दिन अझै राम्रो गर्न सक्ने हौसला समेत मिलेको उनको भनाई रहेको छ |

चलचित्रमा रितेश चाम्स, रीमा विश्वोकर्मा, अमिषा राई, सपना श्रेष्ठ, दीपक गुरुङ, सनम कुमार बैराग, मनिष कुमार श्रेष्ठ र ज्यासंग लिङदेन लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ | यस्तै चलचित्रमा राम कुमार केसी र प्रतिक दुधराजको छायांकन, अर्जुन जी.सीको सम्पादन र सम्राट बस्नेतको द्वन्द रहेको छ | चलचित्रलाई सरस्वति ज्ञवाली,तारा दुमी राई, टिया गुरुङ, विजय कुमार दुमी र प्रतिमा दुधराज मिलेर निर्माण गरेका हुन् | चलचित्रलाई एल.बि सुब्बाले लेखन तथा निर्देशन गरेका हुन् | एक निर्देशकको हिसाबले उनले सक्ने मेहेनत लगाएर यस चलचित्रलाई रंगिन बनाउने पुरा कोशिश गरेका छन् |

अब चलचित्र नेपालमा पनि छिट्टै नै प्रदर्शन हुने निर्माण पक्षले बताएको छ | बेलायतको सफल विशेष शो पछि अब नेपालको रिलिज मितिको तय हुने सम्भावना बढेको पनि देखिन्छ | पछिल्लो समय एकै जनरामा नेपाली चलचित्र निर्माण भईरहेको बेला ब्ल्याक समर ले भने फरक जनराको स्वाद दिएको छ भने दर्शकहरुलाई केहि नयापनको अनुभूति समेत दिलाएको छ | स्टारडमको चर्चा नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा चलिरहँदा निर्माण पक्षले नया कलाकारहरुलाई लिएर चलचित्र बनाउनु पनि कम चुनौतीपूर्ण भने भएको छैन तर पनि सबैको कामलाई दर्शकहरुले अपनाएको देखियो | बेलायतमा सम्पूर्ण छायांकन भएको यो चलचित्रले भने पक्कै पनि दर्शकहरुमा केहि नया कुरा प्रवाह गर्ने देखिन्छ | हेर्नुस ट्रेलर :

 

२९ भाद्र २०७५, शुक्रबार २०:३२ मा प्रकाशित

समाचार

आयो है सबैलाई चकित पार्ने एस. बि अनुरागिको गित अन्तिम प्रहर ,भिडियो सहित ,,

अनिता थापा मगर पुस २  रामेछाप लोक गितका क्षेत्रमा क्रियाशिल गायक एस बि अनुरागिको नयाँ गित...... पूरा पढ्नुहोस् »

पहिलो द भ्वाइस अफ नेपालका बिजेता सिडि बिजय अधिकारी,

  अनिता थापा मगर मंसिर २९ , रामेछाप नेपालको पहिलो द भ्वाइस अफ नेपालको बिजेता गायक सिडी विजय...... पूरा पढ्नुहोस् »

करिश्मा ढकाल संग मस्किदै ओबि रायमाझी।

दबङ आशिष- अभिनयमा पोक्त मोडल ओबि रायमाझी अझ भनु कथा अनुसारको भुमिका निर्बाह गर्ने सक्ने...... पूरा पढ्नुहोस् »

जिल्ला स्तरीय भलिबल प्रतियोगिताको उपाधी मन्थली युनाइटेडलाई ,१ लाख ११ हजारको पुरस्कार जित्यो,

अनिता थापा मगर मंसिर २८ रामेछाप दास्रो बिर गणेशमान सिंह स्मृति कप २०७५ जिल्ला स्तरिय भलिबल...... पूरा पढ्नुहोस् »

पुस्कल शर्माको फेरि आयो सबैलाई रुवाउने बियोगात्मक गित (चिता ),,

अनिता थापा मगर मंसिर २८ रामेछाप, बियोगात्मक गित गाउदै लाखौँ दर्शकलाई रुवाउन , र सबैको मनमा...... पूरा पढ्नुहोस् »

अरे वा प्रकाश कुटवालको पप गित ध्युयै लायन एक दिन नपुग्दै २ लाख भन्दा बढिले हेरे ( हेर्नुस भिडियो) ,,

अनिता थापा मगर मंसिर २८ ,रामेछाप रामेछापका मात्र नभइ गितसंगितका एक धरोहर लोकप्रिय कलाकार...... पूरा पढ्नुहोस् »

प्रकाश सपुतको अभिनयमा मायाको अदालत आयो कस्तो रहेछ त ? हेर्नुहोस् भिडियो सहित,

अनिता थापा मगर मंसिर २८ रामेछाप फाष्ट क्रियसनको प्रस्तुतीले उदाउदै गरेका प्युठानका गायक...... पूरा पढ्नुहोस् »

मन बिनाको धन ठुलोकी धन बिनाको मन गितको सफलता पछि बाल गायक असोक दर्जीको चौरीको चाम्रो छुर्पि सार्वजनिक भिडिया सहित

अनिता थापा मगर मंसिर २७ रामेछाप मन बिनाको धन ठुलोकी धन बिनाको मन गितको अपार सफलता पछि बाल...... पूरा पढ्नुहोस् »

गायक ऋिषी खड्काको अहिले सम्मकै सबोत्कृष्ट्र गित अधुरो प्रेम सार्वजनिक भिडियो सहित ,,

अनिता थापा मगर रामेछाप मंसिर २७ लय शब्दमा उतिकै अब्बल र आवाज अझै ज्यादुमय, गायक ऋिषी खड्काको...... पूरा पढ्नुहोस् »

ओखलढुङगाको चर्चित कलाकार बालकुमार श्रेष्ठको अंरिङगालको गोलो बोलको गित सार्वजनिक ,भिडियो सहित

अनिता थापा मगर, रामेछाप मंसिर २६ ओखलढुङगाको चर्चित कलाकार बालकुमार श्रेष्ठको नयाँ गित...... पूरा पढ्नुहोस् »